Jsme na Facebooku. Pokud chcete dostávat info o nových zlepšovácích, klikněte zde.

Jak zabalit batoh, kufr aby se do něj vešlo co nejvíce věcí - video, postup

Lámete si hlavu, jak nacpat všechno potřebné do svého nepříliš velkého kufru? Tom Ayzenberg Vám ukáže, jak mistrovsky zabalit věci na celý měsíc. Nejen, že s uložením nemá žádný problém, ale ani přitom moc nezmačká své oblečení.

Číst dál: Jak zabalit batoh, kufr aby se do něj vešlo co nejvíce věcí - video, postup

Jak přestěhovat křehké věci bez použití bublinkové folie

Když se stěhujete, nemusíte křehké věci balit bezpodmínečně hned do drahé bublinkové fólie. Na zabalení využijte starší povlečení, které stejně budete brát s sebou.

Jak přestěhovat věci z mrazáku

Stěhovat se s mrazákem není problém, i když by to tak mohlo vypadat. Den předem nařiďte regulátor mraení na maximum. Uložené potraviny nakumulují dost chladu na cestu. Věci z mrazáku dejte do mrazicích tašek nebo pečlivě zabalte do několika vrstev novin a následně balíky zabalte do peřin. Peřiny, deky ad. udrží velmi nízkou teplotu mražených věcí po několik hodin. 

Jak zabránit rozbití talířů při stěhování

Máte památeční servis po babičce nebo jen obyčejné talíře? Při stěhování je proložte novinami nebo papírovými talíři. Ty vaše se nerozbijí. 

Jak nezašpinit matrace při stěhování

Jestliže se stěhujete, povlékněte matrace napínacím prostěradlem. Tak zabráníte jejich poškození nebo umazání. Prostěradlo se potom mnohem snáz vypere a matrace zůstanou čisté.

MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny