Jsme na Facebooku. Pokud chcete dostávat info o nových zlepšovácích, klikněte zde.

Různé rady jak ušetřit

Hlavní výhody online kasin

V posledních letech rychle roste popularita online kasin. Díky rozvoji technologií a internetu se online kasina stala praktickou a zábavnou možností sázení z pohodlí domova. Online kasina mají oproti kamenným kasinům řadu výhod, díky nimž jsou pro hráče atraktivnější volbou. Proč to tomu tak je?

Číst dál: Hlavní výhody online kasin

Sháníte půjčku do výplaty? Dejte si pozor na tyto parametry!

Sháníte půjčku do výplaty? Dejte si pozor na tyto parametryObdobí před výplatou bývá pro mnoho lidí kritické, jelikož se právě v tuto dobu dostávají do finančních potíží. To je převážně způsobeno nesprávným hospodařením s penězi. Důležité proto je si svůj měsíční příjem rovnoměrně rozvrhnout do celého měsíce - odečíst z něho veškeré pravidelné výdaje a se zbytkem dobře hospodařit, aby vám výplata stačila na celý měsíc. Pokud se však vyskytnou nečekané výdaje, na které vám peníze nestačí, bude jejich nejjednodušším řešením půjčka před výplatou.

Číst dál: Sháníte půjčku do výplaty? Dejte si pozor na tyto parametry!

Potřebujete snížit splátky? Řešením může být konsolidace půjček!

Jak snížit splátky dluhů konsolidace půjčekPřišli jste o práci, potkal vás vážný úraz nebo jiná situace, kvůli které vám nyní scházejí peníze na splácení vašich pohledávek? Neztrácejte hlavu, jako možné řešení se totiž nabízí refinancování a konsolidace půjček, čehož můžete využít, ať už máte na krku jeden či několik úvěrů.

Číst dál: Potřebujete snížit splátky? Řešením může být konsolidace půjček!

Jak rozepsat náplň do pera, propisky (teplá voda)

Když náplň propisky již nechce psát, zkusíme ji na chvíli namočit do teplé vody. Často se znovu rozepíše, pokud ovšem není již zcela prázdná.

Jak narovnat ohnuté rohy na dokladech (voda, žehlička)

Máme-li na dokladech nebo jiných písemnostech ohnuté rohy, stačí papír nepatrně navlhčit a pak přežehlit.

Jak obarvit oděv do fialova (borůvková šťáva)

Chceme-li oděv barvit na fialovo, prokáže nám výborné služby borůvková šťáva.

Jak obarvit látku na hnědo přírodním způsobem (slupky vlašských ořechů)

Vyluhováním zelených slupek vlašských ořechů ve studené nebo teplé vodě získáme hnědou barvu, která nám spolehlivě obarví látky nebo příze na pěkný odstín. Stačí nechat materiál ve výluhu po určitou dobu ležet.

Jak oživit vybledlé deštníky (líh)

Zešedlé a vybledlé deštníky vypneme a překartáčujeme lihem. Budou zase pěkné.

Jak prodloužit hoření svíčky (sůl)

Chceme-li, aby nám svíce déle hořela, posypeme po zapálení tekutý vosk kolem knotu solí.

Jak zúžit konec svíčky do svícnu (horká voda)

Máme-li svíce, které jsou do našeho svícnu příliš silné, namočíme jejich konce do horké vody a v prstech je pak vytvarujeme do potřebné velikosti.

Další rady v kategorii

MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny