Jsme na Facebooku. Pokud chcete dostávat info o nových zlepšovácích, klikněte zde.

► Rakovina - přírodní léba (měsíček lékařský, propolisová tinktura)

Rakovina vnitřních orgánů: jako podpůrná léčba se užívá 1 dl odvaru z měsíčku lékařského s 1 kávovou lžičkou propolisové tinktury jednou denně nalačno. Vždy respektujte názor svého onkologa!

► Rakovina, nádor kůže - přírodní podpůrná léčba (měsíček, lékařský, propolis)

Při nezhoubných nádorech a rakovině kůže: jednou denně před spaním defekty nejdříve omyjeme odvarem z měsíčku lékařského a pak potřeme propolisovou tinkturou.

Rakovina prsu - byliny, bylinky, babské rady

Bylinky vhodné k podpůrné léčbě rakoviny prus jsou tis, měsíček, kořen yamu. Fytoterapie (léčba bylinami) je vždy jen podpůrná a je naprosto nezbytné respektovat doporučení onkologa. Více o uvedených bylinkách na www.BylinkyJsouNase.cz .

Prevence rakoviny prostaty, rakoviny plic a rakoviny močových cest - brokolice

Brokolice chutnala už obyvatelům antického Rímaa již tehdy si také lékaři povšimli jejího blahodárného vlivu na lidské zdraví. Podle posledních výzkumů se její síla osvědčila v prevenci proti rakovině prostaty, plic i močových cest. Zlepšuje také trávení, povzbuzuje látkovou výměnu, pomáhá při regeneraci sliznic.

Číst dál: Prevence rakoviny prostaty, rakoviny plic a rakoviny močových cest - brokolice

Citron chrání před rakovinou, stárnutím a nachlazením díky vitamínu C

Citron obsahuje velké množství biochemických komponentů s převahou těch alkalických (zásaditých). Jeho využiti je tedy velmi široké. Citron je v ústec kyselý, v žaludku naopak zásaditý. 100 ml citronové šťávy obsahuje 6 g kyseliny askorbové (tj. vitamínu C). 

Celer je prevence rakoviny - obsahuje ftalidy a polyacetylény

V celeru najdeme řadu důležitých minerá1ů,jsou to např. draslík:, hořčík, chrom, sodík, vápník, železo, zinek a jód, a to v poměrně vysokých dávkách. Tyto minerály jsou pro naše tělo velice potřebné a v běžné stravě špatně dostupné. Obsahuje také osm různých skupin látek s protirakovinnou aktivitou - takzvané ftalidy a polyacetylény, které zneškodňují karcinogeny.

MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny