Pokud máte zvýšenou teplotu a ještě neužíváte léky, svařte si víno se skořicí, hřebíčkem a medem. Urychlí pocení a uleví vám od teploty.

MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny